در ژاپن، بسیاری از مردم بیش از حد کار کرده یا برای برقراری ارتباط با دیگران تلاش می‌کنند.

طبق یک نظرسنجی دولتی در ژاپن، «اپیدمی تنهایی» در این کشور وجود دارد و ۱.۵ میلیون نفر، به عنوان «تنهای اجتماعی» طبقه‌بندی می‌شوند.

به همین دلیل، محبوبیت وب‌سایت‌هایی افزایش یافته که راه حلی را برای رفع تنهایی به وجود آورده‌اند. این راه حل، اجاره دوست دختر و دوست پسر جعلی است.

یکی از وب‌سایت‌هایی که می‌توان در آن دوست دختر استخدام کرد، سایت tokyo.rent-kano.net است.

یکی از این دختر‌ها برای استخدام، «ناگی»، با مبلغ ۸۰ دلار برای دو ساعت است. او در توضیحات سایت در مورد خود گفته که در روز‌های تعطیل نان و شیرینی درست می‌کند و آرام است.

هری جاگارد، یوتیوبر، این سرویس را امتحان کرده و ۴۰۰ دلار برای اجاره «اری» پرداخت کرده است. او در بخش توضیحات در مورد خود گفته که شوخ‌طبع بوده و کافه‌گردی، خرید و الکل را دوست دارد.

جاگارد پس از قرار ملاقات با اری گفته است: «این مضحک‌ترین و گران‌ترین قراری بود که تا به حال داشته‌ام؛ اما ما از ملاقات یکدیگر لذت بردیم و به نظرم ارزان‌تر از داشتن یک دوست دختر واقعی است.»

علاوه بر این، زنانی که به دنبال دوست پسر هستند، می‌توانند تاکاهیرو ساتوناکای ۳۴ ساله را از طریق سایت rentalkareshi.com، با مبلغ ۴۶ دلار در ساعت اجاره کنند.

هر قرار ملاقات در این وب‌سایت‌ها، با مقررات سختگیرانه‌ای همراه است.

به عنوان مثال، تماس باید تنها از طریق وب‌سایت انجام شده و باید‌ها و نباید‌ها رعایت شوند.

برای مثال، برای برخی از این دوست دختر‌ها و دوست پسر‌های اجاره‌ای، گرفتن دست فقط از قرار ملاقات دوم به بعد امکان‌پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *