الهلال عربستان یک کار غیرممکن انجام داد!


13349952


02 اوت 1402 – 14:21

باشگاه الهلال پیشنهاد رسمی خود را برای جذب کیلیان امباپه ستاره فرانسوی ارائه کرد اولین پیشنهاد رسمی برای امباپه: 300 میلیون یورو!


ورزش سوم: باشگاه الهلال پیشنهاد رسمی خود را برای جذب کیلیان امباپه ستاره فرانسوی ارائه کرد اولین پیشنهاد رسمی برای امباپه: 300 میلیون یورو!

به نظر می رسد کار پاری سن ژرمن و امباپه به پایان رسیده و او از فصل آینده با پیراهن این تیم بازی نخواهد کرد.

مدیران پاری سن ژرمن از رفتار او و تصمیمی که او برای تمدید نکردن قرارداد گرفته است بسیار عصبانی و ناراحت هستند و به این بازیکن اعلام کرده اند که باید هر چه زودتر این باشگاه را ترک کند.

به او هشدار داده شده بود که اگر قراردادش را تمدید نکند جایی در این تیم نخواهد داشت اما ستاره فرانسوی تاکید کرد که فصل آینده در این تیم خواهد بود و سپس به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا خواهد شد.

پاری سن ژرمن نام این مهاجم را از لیست بازیکنان حاضر در اردوی پیش فصل حذف کرد و او را تهدید کرد که در صورت ادامه حضور در پاری سن ژرمن، باید تمام فصل را نیمکت نشین کند و فرصتی برای بازی نخواهد داشت و تنها راه حل برای او قبول پیشنهاد سایر باشگاه ها و جدایی است.

فابریزیو رومانو، روزنامه نگار مشهور ایتالیایی چندی پیش اعلام کرد که الهلال به صورت رسمی اولین پیشنهاد برای امباپه را به ارزش 300 میلیون یورو به پاری سن ژرمن ارسال کرده است که رقمی رکورددار در بازار نقل و انتقالات خواهد بود.

آنها امیدوارند با ارائه این پیشنهاد بتوانند هر چه زودتر مذاکرات برای به خدمت گرفتن این بازیکن را آغاز کنند اما بسیاری از منابع فرانسوی و اسپانیایی از منفی بودن پاسخ او به این پیشنهاد خبر داده اند، هرچند هنوز مذاکره ای در این زمینه انجام نشده است.


مطالب مرتبط