اقامت حدود ۴ میلیون مسافر در واحدهای اقامتی مشهد  ✔️ مجله سفربازی


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی از اقامت بیش از سه میلیون و ۹۵۱ هزار مسافر در واحدهای اقامتی مشهد در سه ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش سفربازی، به نقل از ایسنا، جواد موسوی در خصوص میزان اقامت مسافران در سه ماهه اول سال جاری، اظهار کرد: در هتل‌های مشهد در سه ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و ۳۱۲ هزار مسافر اقامت داشتند که درصد اشغال هتل‌ها را به ۶۶.۸ درصد رساند.

وی ادامه داد: در هتل آپارتمان‌های مشهد در سه ماه ابتدای سال جاری بیش از ۸۵۲ هزار مسافر اقامت داشتند که درصد اشغال هتل آپارتمان‌ها به ۷۶.۷ درصد رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی تصریح کرد: در مهمانپذیرهای مشهد در همین بازه زمانی بیش از ۷۴۷ هزار مسافر اقامت داشتند که درصد اشغال مهمان‌پذیرهای مشهد را به ۶۹ درصد رساند.

موسوی یادآور شد: همچنین بیش از یک میلیون و ۳۸ هزار مسافر در سه ماه نخست سال جاری در خانه مسافرهای مشهد اقامت داشتند که درصد اشغال خانه‌های مسافر در مشهد به حدود ۶۱ درصد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در همین بازه زمانی حدود ۴۵۰ مسافر در اقامتگاه‌های بوم‌گردی مشهد و بیش از ۴۲ و هزار ۵۰۰ مسافر نیز در اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان اقامت داشتند که درصد اشغال بوم‌گردی‌های مشهد را به ۱۷ درصد و بوم‌گردی‌های استان را به ۴۱ درصد رساند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی گفت: در مجموع بیش از سه میلیون و ۹۵۱ هزار مسافر در واحدهای اقامتی مشهد و بیش از چهار میلیون و ۲۲۸ هزار مسافر در واحدهای اقامتی استان اقامت داشتند که درصد اشغال واحدهای اقامتی مشهد در سه ماه نخست سال جاری را به ۶۱ درصد و واحدهای اقامتی استان را به ۶۳ درصد رساند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲ رای

مطالب مرتبط