افزایش ۲۰ درصدی سفرها به مشهد ✔️ مجله سفربازی


رئیس پلیس‌راه خراسان‌رضوی از افزایش سفرها به استان و احتمال وقوع ترافیک‌های سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای تفرجگاهی اطراف مشهد خبر داد.
به گزارش سفربازی، به نقل از ایسنا، حسین میش‌مست درخصوص وضعیت محورهای خراسان‌رضوی پس از تعطیلی روزهای پایانی هفته جاری، اظهار کرد: در پی تعطیلی ادارات از عصر روز سه‌شنبه ۱۰ مرداد حجم سفر و تردد در محورهای استان به خصوص محورهای شمالی خراسان‌رضوی افزایشی شد و شاهد ترافیک سنگین و نیمه‌سنگینی در این محورها بودیم.
وی افزود: مطابق گزارش‌های رسیده پلاک‌های غیربومی خراسان‌رضوی نیز سفرشان را از امروز به مشهد آغاز کرده‌اند. چند روز تعطیلی در پیش داریم و مردم سعی دارند تعطیلات خود را در سفر بگذرانند.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌رضوی بیان کرد: ما مخالف سفر مردم نیستیم و تنها روی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید داریم تا اتفاق ناگواری برای هموطنانمان رخ ندهد و سلامت از سفر خود بازگردند.
میش‌مست تصریح کرد: نیروهای پلیس‌راه نیز با آمادگی کامل در محورهای استان در تلاشند تا به زائران و مجاوران امام رضا(ع) خدمات ارائه دهند.
وی درخصوص پیش‌بینی وضعیت ترافیکی محورهای تفرجگاهی خراسان‌رضوی در تعطیلات پایان هفته گفت: از عصر روز گذشته، همشهریان مشهدی سفرهای خود را به مناطق تفرجگاهی در محورهای کلات، درگز و شهرستان‌ نیشابور آغاز کرده‌اند که ترافیک سنگین و نیمه‌سنگینی برای محورهای تفرجگاهی استان پیش‌بینی می‌شود.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد سفرها به مشهد نسبت به روزهای گذشته افزایش داشته است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط