اعتبار بانک سپه برای پیشگامی در اجرای آئین نامه تولید دارایی دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در مراسم افتتاحیه تالار تولید دارایی دولت که با حضور دکتر سید احسن خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی، خجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور برگزار شد. دکتر . محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، دکتر حسین قربان زاده معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی و دکتر مجید عشقی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار در وزارت اقتصاد حضور یافتند. و از بانک سپه به دلیل پیشروی در معرفی 32 هکتار از املاک (پروژه سپه شهر) تقدیر شد.

در این مراسم از سوی وزیر اقتصاد و دارایی لوح تقدیر بانک سپه به دکتر مصطفی پرتوفکنان از اعضای هیات مدیره بانک سپه اهدا شد.

وزیر اقتصاد و دارایی در این مراسم بهره وری از دارایی های دولتی را خروجی اقتصاد کشور خواند و افزود: پیشبرد موضوع بهره وری همراه با شفافیت موجب جلب اعتماد مردم می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور اعلام کرد: با راه اندازی سالن تولید بورس، تمامی ابعاد تولید دارایی روشن می شود و از استفاده از رانت های اطلاعاتی جلوگیری می شود و همه مردم می توانند. برای اطلاع از روند قیمت گذاری و انتقال این دارایی ها.

دکتر کربان زاده معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی نیز با بیان اینکه در تهران 32 هکتار از اراضی سپه شهر متعلق به بانک سپه در سامانه تولید دارایی دولت از طریق خوداظهاری اعلام شده است، اظهار داشت: در حال حاضر 32 هکتار از اراضی بانک سپه در سامانه تولید دارایی دولت اعلام شده است. افزود: مساحت قابل توجهی از این زمین امکان تحقق 7 هزار واحد مسکونی را خواهد داشت.

لازم به ذکر است پروژه سپه شهر شامل 314 هزار متر مربع زمین و حدود 700 هزار متر تراکم با فضاهای مسکونی، تجاری، خدماتی، ورزشی و سبز است که ظرفیت ساخت 7500 تا 8000 واحد مسکونی را خواهد داشت. ساخت این پروژه گامی مهم در عرضه و تولید واحدهای مسکونی و کاهش قیمت مسکن در کلانشهر تهران است.

مطالب مرتبط