از همسر و فرزندان هیو جکمن بازیگر جذاب هالیوود چه می دانیم؟


جکمن هیو صدای او در خوانندگی و حضور در تئاتر و البته بازی در نقش “گرگ” ابرقهرمان مجموعه فیلم مرد ایکس معروف است هر چند صدایش را به نقش های سینمایی اش تشبیه می کرد بینوا رسید، اما حضور او روی صحنه باعث شد جکمن در خارج از زادگاهش استرالیا شناخته شود. او در اواخر دهه 90 با شرکت در نمایش موفق بود اوکلاهما! به لندن رفت. این اثر که در سال 1377 برنده جایزه ملی تئاتر شد، از یکشنبه این هفته به مدت دو روز در سینماها اکران می شود.

اما چیزی که به اندازه صدای او معروف نیست زندگی خانوادگی اوست. هیو در سال 1995 ص دبورا لی فرنس (دبورا-لی فرنس)، بازیگر استرالیایی که در سریال تلویزیونی استرالیا ظاهر می شود کورلی (کورلی) زمانی که همکارش بود با او ملاقات کرد. این اولین نقش مهم هیو است و به گفته هیو جکمن، همسر آینده او در آن زمان یک “ستاره بزرگ” بود.

جکمن که رسانه های مختلف او را به عنوان یکی از جذاب ترین مردان جهان می شناسند، می گوید که اولین بار با این بازیگر در ماشین آشنا شده است. عقب نشست و خودش هم روی صندلی سرنشین جلو نشست. دبورا برگشت، عینک آفتابی اش را برداشت و خودش را معرفی کرد. اگرچه دبورا لی 13 سال از او بزرگتر است، هیو بلافاصله می‌داند که جفت روح گمشده‌اش را پیدا کرده است. هیو اعتراف کرد: “من متوجه شدم که عاشق شده ام.”

در نهایت این عشق به چیزی بزرگتر تبدیل شد و این دو در 11 آوریل 1996 در ایالت ویکتوریا استرالیا با یکدیگر ازدواج کردند. حلقه نامزدی دبورا لی توسط خود هیو طراحی شده است. حلقه ازدواج آنها به زبان سانسکریت نوشته شده است: “ما ازدواج خود را به تولدی بالاتر پیشنهاد می کنیم.”

این بازیگر 54 ساله در مصاحبه ای گفت: دو هفته پس از آشنایی با دب، می دانستم که قرار است تا آخر عمر با هم باشیم.

متأسفانه دبورا لی در دوران ازدواجش دو سقط جنین داشت. این زوج هنوز می خواستند پدر و مادر بودن را تجربه کنند، بنابراین آنها دو فرزند را به فرزندی پذیرفتند. هیو می گوید آنها همیشه می خواستند فرزندی را به فرزندی قبول کنند. پسر آنها اسکار ماکسیمیلیان در سال 2000 و دخترشان آوا الیوت او در سال 2005 به دنیا آمد.

این زوج فرزندان خود را دور از انظار عمومی بزرگ کرده اند و تاکنون جزییات کمی از زندگی پسر و دخترشان ارائه کرده اند.

به گفته دبورا لی، اسکار رگه های بوسنیایی دارد و وقتی هفت ساله بود، والدینش یک «کتاب آشپزی کرواتی/بوسنیایی» به او دادند که او به خود می بالید که همه جا با خود می برد.

آوا نیز تبار مکزیکی دارد، بنابراین خانواده او به این کشور سفر می کنند تا به او کمک کنند تا با پیشینه فرهنگی خود ارتباط برقرار کند. دبورا لی می گوید: «ما از اجداد و بستگان او با آغوش باز استقبال می کنیم.

هیو مدت کوتاهی پس از اینکه آوا را به خانه آوردند گفت: “من او را در آغوش گرفته ام و فکر می کنم، نمی خواهم او هرگز در زندگی اش با چیز بدی روبرو شود.”

مهمترین ویژگی ای که هیو و دبورا لی می خواهند به فرزندان خود بیاموزند فروتنی است. هیو در سال 2018 به مجله People گفت: «فرزندان من امتیازات زیادی دارند و می‌خواهم بدانند که این مسئولیت آنهاست که از این امتیازات برای کمک به دیگران استفاده کنند.

جکمن همچنین گفت: «بچه ها دائماً به ما یادآوری می کنند که ما چه خانواده خوشبختی هستیم. ما فوق العاده برکت داریم. ما در خانه ای زیبا در مکانی زندگی می کنیم که دیگران آرزوی آن را دارند.

مطالب مرتبط