از ثبت رکورد تولید فولاد صبا در خلیج فارس تا حضور موفق در نمایشگاه بین المللی

نبض بورس از فعالیت صبا فولد در اردیبهشت 1403 خبر می دهد.

به گزارش پالس بورس، شرکت صبا فولاد خلیج فارس با نماد مانند یک پسر در بورس در اردیبهشت ماه گزارش تولید رکوردی را ارائه کرد که با توجه به تحقق سال تولید در اولین ماه سال از 129 هزار و 400 تن به 131 هزار و 811 تن بریکت آهن اسفنجی داغ (HBI) در فروردین ماه رسید. ماه رسید.

فولاد خلیج فارس صبا به عنوان یکی از سه صادرکننده بزرگ بریکت در جهان است

شرکت فولاد خلیج صبا در ششمین نمایشگاه فرصت های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (ایران اکسپو) که در تاریخ 8 الی 22 اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، حضور یافت.

در این نمایشگاه شرکت ها و بازرگانان کشورهای مختلف جهان حضور داشتند و با بزرگترین برندهای صنعتی ایران از جمله صبا فولاد خلیج فارس مذاکره و تعاملات تجاری برقرار کردند.

نشست ارائه فرصت های صادراتی صنعت فولاد ایران در ششمین نمایشگاه فرصت های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (ایران اکسپو) با حضور جمعی از مدیران و مسئولان صنعت فولاد ایران برگزار شد. به عنوان تجار از کشورهای مختلف جهان به همراه نمایندگان رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران.

دکتر احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس و عضو هیئت مدیره انجمن فولادسازان ایران در نشست ارائه فرصت های صادرات فولاد ایران در اکسپو ایران ضمن تشریح روند تولید فولاد در جهان و در ایران توسط صبا فولاد خلیج فارس (فاسبا).

در این نشست که در راستای توسعه صادرات زنجیره ای فولاد ایران و در قالب نمایشگاه ایران اکسپو برگزار شد، علاوه بر مهمانان خارجی از 10 کشور، مسئولانی از وزارت امنیت و سازمان توسعه تجارت نیز حضور داشتند.

همچنین بازدید دکتر مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با همراهی دکتر علیرضا زمانپور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ انرژی صبا) از فولاد صبا از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود. غرفه شرکت.

در این بازدید دکتر احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گزارشی از اقدامات و فعالیت های این شرکت به مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ارائه کرد.

کارگران شرکت فولاد صبا دلیل رونق تولید کشور هستند

همچنین در این ماه دکتر احسان دشتیانه مدیر عامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس در دو پیام جداگانه به مناسبت روز کارگر و روز ارتباطات تقدیر و تجلیل کرد.

وی در پیامی به مناسبت روز کارگر از زحمات کارگران در آبادانی و سازندگی کشورمان قدردانی کرد و گفت: تلاش خستگی ناپذیر این قشر بزرگوار از جمله کارگران زحمتکش شرکت صبا فولاد خلیج فارس، چرخ تولید را در کشور به حرکت درآورد و پویایی ساخت و ساز را رشد داد.
همچنین دشتیانه در پیامی دیگر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی که در 7 اردیبهشت ماه منتشر شد، اظهار داشت: روابط عمومی ترکیبی از دانش، مهارت، هنر و تجربه و مترادف با خلاقیت همراه با انگیزه، گفتمان، تعامل و اخلاق است. گفت: روابط عمومی با تحلیل گفتمان و اخذ نظر به عنوان بازوی مشاوره ای عمل می کند و در عصر ارتباطات و عصری که اطلاعات در همه زمینه ها پیشرو است، بستر تعالی سازمان خود است.

وی افزود: امروزه نقش روابط عمومی در حمایت از مدیریت و تصمیمات راهبردی یک سازمان نقش مهمی دارد و روز ارتباطات و روابط عمومی می تواند نقطه عطفی در توسعه و تحول واحدهای روابط عمومی ایجاد کند.

مطالب مرتبط