ارائه جاذبه های گردشگری در برنامه مستند ایرانگرد با ایرانگردیس


(ارائه جاذبه های گردشگری، آثار تاریخی، فرهنگی و آداب و رسوم حوزه فرهنگی ایران)

درود بر دوستداران فرهنگ و هنر و تمدن ایران زمین

درود بر ایران دوستان و مسافران ایران

درود بر دوستداران مستند ایرانگرد

ایران سرزمینی با تاریخ غنی، فرهنگ متنوع و زیبایی های طبیعی خیره کننده است. کشور دوست داشتنی ایران چیزهای زیادی برای تسخیر دل هر مسافری دارد. ایران در زمان کوروش فراتر از مرزهای کنونی خود بود و هنوز هم می توان گستره فرهنگی آن زمان را در فرهنگ کشورهای همسایه مانند تاجیکستان، ازبکستان، آذربایجان و … مشاهده کرد. علیرغم پتانسیل عظیمی که ایران در توسعه و رشد صنعت گردشگری دارد، هنوز در سطح جهانی ناشناخته است. مستند ایرانگرد قصد دارد فرهنگ ایران را در گستره تاریخی خود به جهانیان عرضه کند.

کوروش در زمان سلسله هخامنشیان با عظمت و شکوه خود توانست فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی را فراتر از مرزهای ایران گسترش دهد و تا به امروز فرهنگ ایرانی همچنان در بسیاری از کشورها رواج دارد. ایرانگرد این همه فرهنگ را در منطقه جمع آوری می کند کشورهای اکو جمع آوری خواهد کرد

ارسال عکس به برنامه مستند ایرانگرد

ایرانگرد معتقد است با کمک و همکاری افرادی که علاقه مند به حفظ آثار و ارزش های آداب و سنن ایرانی هستند می توانیم شگفتی های کشورمان را به جهانیان نشان دهیم. با معرفی جواهرات مخفی منحصر به فرد که در سراسر ایران وجود دارد، می توانیم گردشگران بیشتری را جذب کنیم تا درک عمیق تری از فرهنگ ایرانی داشته باشیم. مستند ایرانگرد با ایجاد محتوای ویژه به تولید ثروت با استفاده از صنعت گردشگری ایران کمک می کند.

برای رسیدن به این هدف به همکاری شما نیازمندیم. شما عزیزان می توانید با ارسال و ارسال عکس آثار باستانی، آداب و رسوم خاص مردم منطقه، صنایع دستی، غذاهای سنتی و یا داستان های اساطیری بزرگ این خطه، به تولید محتوای گردشگری برنامه مستند ایرانگرد کمک کنید تا بتوانیم با ارزش به نمایش بگذاریم. کار می کند سازمان جهانی یونسکو برای ثبت نام

آلبوم ایرانگرد ثبت عکس های ماندگار از مناطق جذاب، عزیزان شما را با نام شما مشخص می کند.

مستند ایرانگرد شما را به همکاری در ساخت مستندهایی دعوت می کند که زیبایی های ایران را به نمایش بگذارد. با ترکیب منابع و تخصص خود، می‌توانیم محتوای تأثیرگذاری ایجاد کنیم که مسافران از سراسر جهان را برای بازدید از کشور ما ترغیب کند.

ارائه گزارش های تحلیلی و تفسیری شما از مناطق مختلف برای گروه ایرانگرد برای تولید مستند ایرانگرد سود زیادی خواهد داشت.

کارشناسان ما در ایرانگرد گزارش ها، عکس ها و فیلم های ارسالی شما عزیزان را بررسی و ارزیابی می کنند.

برنامه ریزی و اولویت بندی لازم بر اساس جاذبه های منطقه، هزینه های احتمالی و زمان بندی تیم تولید مستند ایرانگرد انجام خواهد شد.

چگونه با ایرانگرد تماس بگیرم؟

کارشناسان مستند ایرانگرد آنها از پیشنهادات، انتقادات و ایده های شما در هر زمانی از شبانه روز استقبال می کنند و در صورت تمایل می توانید مستقیماً با آنها تماس بگیرید. مدیریت ایرانگرد درخواست خود را از طریق فرم تماس در سایت رسمی ایرانگرد لطفا بفرست

از راه های زیر می توانید با ایرانگرد تماس بگیرید.
در ساعات اداری از ساعت 9 الی 18 با تلفن های زیر تماس بگیرید.

شماره تلفن دفتر ایرانگرد:

021-88-88-00-15

021-88-87-15-56

شماره تلفن:

0912-126-83-15

0935-126-83-15

همچنین دوستان خارج از کشور می توانند سوالات و نظرات خود را به ایمیل ایرانگرد ارسال کنند.
ایمیل رسمی ایرانگرد:

[email protected]

آدرس ایرانگرد:
آدرس: تهران، بلوار آفریقا، خیابان بنیسی، بلوار 5، پلاک 31، طبقه سوم

با استفاده از هر یک از روش های فوق می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید مستند ایرانگرد تماس بگیرید و سوالات، نظرات یا درخواست های خود را بپرسید.

منتظر پیشنهادات ارزشمند شما گردشگران ایرانی هستیم.

مطالب مرتبط