اخبار مهم کدال دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش نبض بورس، امروز دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

برگزاری مزایده ثامان

زمین با کاربری مسکونی به مساحت ۱,۱۶۸.۵ مترمربع واقع در شهر اصفهان خیابان امام خمینی ابتدای امام رضا (ع) در تاریخ ۱۶/۵/۱۴۰۲ به مزایده گذاشته می‌شود.

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام دتولید

باعنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت دتولید از مبلغ ۸۵۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۳۵۰,۰۰۰ میلیون ریال) مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ و شماره حساب‌های بانک ملی شعبه تولید دارو جهت واریز وجوه تعیین شده است.

افشای معاملات موضوع ماده ۱۲۹ ثبهساز

خرید ملک به مساحت ۱۰۲۰ متر مربع با کاربری مسکونی واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر خیابان فاطمیه خیابان گودرزی حدفاصل بن بست مهرگان و شهرزاد پلاک ۳۲ از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در تاریخ ۱/۵/۱۴۰۲ انجام شد.

ادامه تعلیق نماد معاملاتی تپسی

به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، تعلیق نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ ادامه می‌یابد.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه وگردش

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه وگردش از مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور بهبود نسبت کفایت سرمایه و نسبت‌های مالی بانک بر اساس دستورالعمل‌های سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه موسسات اعتباری که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، در پیوست کدال ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایة یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه فنوال

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه فنوال از مبلغ ۳,۳۹۱,۷۳۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۵,۰۸۷,۶۰۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور تکمیل طرح‌های توسعه و خرید ماشین آلات و تجهیزات جهت تولید محصولات جدید که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، در پیوست کدال ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

اطلاعات بااهمیت دعبید

شرکت داروسازی دکتر عبیدی محصول جدیدی با نام پادنزا (®Padenza) تولید و به بازار دارو عرضه می‌نماید. پادنزا (®Padenza) با نام علمی پالبوسیکلیب از دسته دارو‌های هدفمند است که برای درمان سرطان پیشرفته پستان در بانوان و آقایان کاربرد دارد. این دارو بصورت هدفمند و با اثربخشی بالا سلول‌های سرطانی را هدف قرار می‌دهد و بیش از ۷۰ درصد بیماران می‌توانند آن را مصرف نمایند. مصرف خوراکی یک نوبت داروی پادنزا (®Padenza) در روز، می‌تواند روند غیرطبیعی رشد و تقسیم سلول‌های سرطانی را متوقف کرده و تا دو برابر بیشتر از هورمون درمانی، موجب تاخیر عود مجدد بیماری و در نهایت افزایش سطح کیفیت زندگی بیماران شود.

پرداخت سود نقدی زاگرس

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت زاگرس منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۱ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی سجامی از تاریخ ۲۲/۵/۱۴۰۲ از طریق سامانه سجام و غیرسجامی آن‌ها از تاریخ ۲۸/۶/۱۴۰۲ با ارائه کارت ملی و کد بورسی به هر یک از شعب بانک تجارت دریافت نمایند. سود صندوق‌ها و سبد‌های سرمایه گذاری و شرکت‌های حقوقی (از ۱ سهم تا ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم) سجامی از تاریخ ۲۲/۵/۱۴۰۲ از طریق سجام و غیرسجامی آن‌ها با ارسال درخواست و اعلام شماره حساب دریافت نمایند. سهامداران حقوقی دارای بالای ۳۰ میلیون و یک سهم بر اساس نقدینگی ظرف مهلت قانونی سود دریافت نمایند.

  • اخبار مهم کدال هر روز راس ساعت ۱۸ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط