اخبار مهم و تاثیرگذار فردا ۱۳ مرداد در بورس چیست؟

من گزارش میدم نبض بازار سهامامروز اخبار زیادی از بورس منتشر شد اما به نظر می رسد این خبر بیش از سایر اخبار بورس فردا را تحت تاثیر قرار دهد. توصیه می شود قبل از انجام معاملات فردا این خبر را مطالعه کنید.

1- افشای الف: اخذ مجوز تغییر بیش از 10 درصد در درصد فروش محصولات
2- سخنگوی دولت: مشکلات اخیر بورس تنها متاثر از این تصمیم اخیر دولت نبود! از مراحل ارائه لایحه تا ابلاغ آیین نامه نرخ خوراک پتروشیمی 8 ماه می گذرد، تصمیم خلق الساعه چگونه می شود/ خود مجلس از ما خواست تا مواد غذایی پتروشیمی را گران کنیم.
3- مدیر صندوق توسعه بازار سرمایهرقم خالص حمایت این صندوق از بازار را از ابتدای سال تاکنون حدود چهار هزار و 350 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: میزان حمایت از بازار در نیمه دوم اردیبهشت 1402 افزایش یافت، زیرا تغییر روند بازار در 27 اردیبهشت و متعاقب آن افزایش فشار فروش مستلزم حضور فعالتر صندوق از سمت خریداران بود.
4- این سیمان در بورس تسریع کنید گرفتند: سدور، صباحان و سخوز
5- شرکت صنایع آذر آب وی در خصوص قرارداد تجهیز نیروگاه بوشهر اظهار داشت: قرارداد نیروگاه بوشهر به مبلغ 89 میلیون و 138 هزار و 651 یورو با نرخ 421 هزار و 613 ریال معادل 37 میلیون و 582 هزار و 103 میلیون ریال اعلام شد.
6- برگزاری جلسات ارائه شرکت تولید نیروی برق تجارت فرس با نماد معاملاتی جلسه اول: یکشنبه 8 مرداد / ساعت 10:30 و نوبت دوم: دوشنبه 9 مرداد / ساعت: 14:00
7- اجاره و اجازه افزایش سرمایه 1500% صادر شده است.
8- در سه ماهه اول سال جاری دو میلیارد و 348 میلیون دلار کالاهای صادراتی به عراق این رقم در سال گذشته یک میلیارد و 887 میلیون دلار بوده و بر اساس بهار امسال صادرات به عراق 24 درصد افزایش یافته است.
9- شرکت سرمایه گذاری ساختمانی ایرانیان 5% از کل مبلغ را به خود اختصاص می دهد سهام بانک اقتصاد نوین متعلق به شرکت سرمایه گذاری ساختمانی ایران است و شرکت های تابعه خود را به صورت بلوکی واگذار می کند.
10- شادف به اطلاع شما می رساند شرکت صنعتی دوده فام در مرداد ماه سال جاری پروژه نوسازی و تعویض را جهت نوسازی و تعویض راکتور جامد خود انجام داد. همچنین بر اساس برآوردهای اعلام شده، این شرکت برای شروع پروژه مذکور باید یکی از خطوط تولید خود را به مدت بیست و پنج روز از مدار خارج کند. لذا به همین منظور یکی از خطوط تولید این شرکت از تاریخ 1402/01/05 به مدت 25 روز کاری متوقف می شود.

  • اخبار مهم بورس فردا هر روز ساعت 5:00 بعد از ظهر منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط