اثر جدید هوش مصنوعی؛ تبدیل شخصیت های «بریکینگ بد» به مبارزان موی تای + ویدیو


بریکینگ بد اثر وینس گیلیگان، اولین بار در سال ۲۰۰۸ از AMC پخش شد. این درام جنایی، ماجرای والتر وایت با بازی برایان کرانستون، در نقش یک معلم دبیرستان است که به بیماری لاعلاجی مبتلا شده و برای حمایت از خانواده خود به ساختن مواد مخدر رو می آورد. این سریال ۵ فصل تحسین برانگیز داشت و در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید. اما دنیای سریال در پروژه هایی مانند فیلم سینمایی ال کامینو: فیلم بریکینگ بد (El Camino: A Breaking Bad Movie) و بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul)، گسترش یافت. به تازگی یک ویدیوی ساخته شده توسط هوش مصنوعی که توسط یوری یلتسوف در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است، شخصیت های کلیدی بریکینگ بد را در شمایل مبارزان موی تای به تصویر می کشد.

در این ویدئو والتر وایت، گاس فرینگ با بازی جیانکارلو اسپوزیتو و ساول گودمن با بازی باب اودنکرک، با هیکل های عضلانی در رینگ موی تای قدرت نمایی می کنند.

شخصیت های قدرتمند یکی از مهم ترین عوامل موفقیت سریال «بریکینگ بد» است
نمی توان تنها یک علت را برای موفقیت بریکینگ بد ذکر کرد. اما شخصیت‌ها در هر داستانی برای جذب مخاطب بسیار مهم هستند. گیلیگان و تیم نویسندگان سریال با والتر وایت یک شخصیت پیچیده و دارای نقص، اما همچنان جذاب خلق کردند و او را با مجموعه‌ای از شخصیت‌های فرعی کاملاً برجسته و منحصر به فرد مانند جسی، هنک، گاس و مایک، احاطه کردند.
اگرچه این شخصیت ها حاصل کار نویسندگان هستند، اما بازیگران این شخصیت‌ها را در طول فصل‌های متعدد سریال پرورش داده اند. با وجود اینکه بریکینگ بد ۱۰ سال پیش به پایان رسیده است و بسیاری از بازیگران این سریال نقش‌های دیگری در آثار مختلفی بازی کرده‌اند، اما هنوز با شخصیت هایشان در سریال بریکینگ بد شناخته می شوند.

پایان بندی بریکینگ بد، به عنوان یکی از بهترین پایان بندی های سریال های پخش شده تا به امروز در نظر گرفته می شود. پایان قدرتمند این سریال، توسط پروژه‌هایی مانند ال کامینو و بهتره با ساول تماس بگیری ثابت کرد که چرا شخصیت‌هایی مانند والت، گاس، ساول و دیگران با گذشت این همه سال، همچنان به عنوان شخصیت هایی نمادین شناخته می شوند.

مطالب مرتبط