آنتونلا روکوزو; زندگی عاشقانه دوران کودکی لیونل مسی و اینفلوئنسر موفق این روزها


اگرچه ورود مسی به عنوان یک فوق ستاره فوتبال به آمریکا توجه بسیاری را به خود جلب کرد، اما همه نگاه ها به همسرش آنتونلا روکوزو بود که مدت هاست به یک نام آشنا تبدیل شده است.

این زوج در حدود 5 سالگی در آرژانتین با هم آشنا شدند. مسی دوست دوران کودکی پسر عموی آنتونلا روکوزو، لوکاس اسکالیا بود. گفته می شود مسی وقتی برای اولین بار روکوزو را در اوایل دهه 1990 دید، از لوکاس پرسید: “او کیست؟” و اسکالیا آنتونلا را به مسی معرفی کرد.

به گفته پدر اسکالیا، ماسی نمی توانست چشم از آنتونلا بردارد. مسی بلافاصله فهمید که می خواهد برای همیشه با او باشد. هر زمان که آنتونلا در خانه اسکالیا می ماند، ماسی بهانه ای می یافت تا با او ملاقات کند تا نظر او را جلب کند. مسی برای آنتونلا نامه های عاشقانه می نویسد و به او می گوید که وقتی هر دو بزرگ شوند نامزد خواهند کرد.

آنتونلا در جوانی همیشه بازی مسی و پسر عمویش در نیوولز اولد بویز را تماشا می کرد. با شکوفایی حرفه‌اش، مسی در 13 سالگی به بارسلونا نقل مکان کرد، اما این دو با هم در ارتباط بودند. پنج سال بعد، تراژدی آنها را دوباره گرد هم آورد. هنگامی که آنتونلا بهترین دوست خود را در یک تصادف رانندگی از دست داد، مسی آنقدر نگران معشوق دوران کودکی خود بود که برای دلداری او به آرژانتین بازگشت.

عمل عاشقانه مسی این زوج را دوباره به هم رساند و خیلی زود با هم رابطه برقرار کردند. پس از بازگشت مسی به بارسلونا، آنتونلا که در آن زمان 18 سال داشت، در آرژانتین ماند تا در رشته های علوم انسانی و اجتماعی ادامه تحصیل دهد. سپس تحصیلات تکمیلی خود را در رشته دندانپزشکی در دانشگاه ملی روزاریو ادامه داد، اما سرانجام پس از 6 ماه عشق غالب شد و تصمیم گرفت به بارسلونا نقل مکان کند.

رابطه این زوج تا سال 2009 علنی نشد. در ژانویه 2009، در یک برنامه فوتبال در کانال کاتالونیا TV3، از مسی پرسیده شد که آیا او با هم رابطه دارد و او پاسخ داد: “بله، او در آرژانتین است. به همین دلیل احساس خوبی دارم و آرامش دارم.»

تنها چند ماه بعد، این زوج در یک کارناوال پس از دربی محلی بین بارسلونا و اسپانیول با هم دیده شدند. روکوزو در نهایت به بارسلونا نقل مکان کرد تا در کنار عشق فوتبالیست خود باشد و رویای دندانپزشک شدن را کنار گذاشت تا در کنار مسی باشد.

سال بعد مسی از عشق دیرینه خود خواستگاری کرد و دو سال بعد پسرشان تیاگو به دنیا آمد. در سال 2015، متئو به دنیا آمد و این زوج دو سال بعد در 30 ژوئن 2017، 25 سال پس از اولین ملاقات، در زادگاهشان روزاریو در یک هتل مجلل ازدواج کردند. این عروسی به عنوان “عروسی قرن” در آرژانتین توصیف شد و لیستی 260 نفره از مهمانان را در بر داشت که شامل فوتبالیست هایی مانند جرارد پیکه به همراه همسر سابقش شکیرا، لوئیس سوارز و نیمار بود.

آنتونلا لباسی مجلل از این طراح اسپانیایی است رزا کلاراکه به خاطر لباس های عروسی که برای افراد مشهور طراحی کرده شناخته شده است.

یک سال بعد، این زوج صاحب پسر دیگری به نام سیرو شدند. خانواده آنها دو عضو دیگر دارد، یک ماستیف فرانسوی به نام هالک ارشد و یک کوکاپو به نام ابو.

مسی در سال 2019 درباره همسرش گفت: “همسرم آنتونلا ویژگی های بسیار خوبی دارد.” روحیه او همیشه خوب است و به خوبی با مشکلات روبرو می شود. او بسیار باهوش است و در تمام جنبه های زندگی برتر است.»

این زن 35 ساله به یک تاجر باهوش تبدیل شده است و بیش از 36.1 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود را در مسیر درست هدایت می کند. او با تلاش های بشردوستانه خود به یکی از مشهورترین زنان آمریکای جنوبی تبدیل شده است که اکنون صاحب یک برند مد برای کودکان است.

کسانی که روکوزو را می شناسند می گویند او بسیار متواضع است و از بودن در خانه با پسران و دو سگ محبوبش لذت نمی برد.

30 سال پس از اولین ملاقات، این زوج چندین خانه مشترک دارند، یک عمارت 13 میلیون دلاری در خارج از بارسلون با چشم اندازی از تپه های زیبای کاتالان و سواحل مدیترانه، و خانه های دیگری در ایبیزا، میامی و زادگاهشان، روزاریو، آرژانتین، که 25 اتاق دارد.

اگرچه مسی با قراردادی به ارزش 60 میلیون دلار در سال به اینتر میامی رفت، اما روکوزو اکنون یک موقعیت تأثیرگذار دارد که می تواند برای او میلیون ها درآمد داشته باشد. برندهای مختلفی در تلاش هستند تا با او قرارداد ببندند که از جمله معروف ترین آنها می توان به آلوئه یوگا، دولچه گابانا، گرلین، دیور و لویی ویتون اشاره کرد.

مطالب مرتبط