آرامش را با اکتیک تجربه کنید


سلب مسئولیت: روزیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و سردبیران مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

اگر این روزها به فکر ماشین و زندگی پرتحرک نباشیم زیر فشار له می شویم! جسم و روح ما تا می توانند تحمل می کنند، تا می توانند جمعیت را تحمل می کنند و تا می توانند اخبار غم انگیز را دنبال می کنند! اما آیا می توان از هیاهوی زندگی فرار کرد و به آرامش رسید؟! البته “دور شدن از شلوغی و آلودگی” یک رویای ذهنی است و هیچ کدام از ما قادر به انجام آن نیستیم. پس راه حل چیست؟ با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چه کاری انجام دهید…

یوگا، یوگا و هیچ چیز دیگر…

بگذارید از همان ابتدا به شما بگوییم که راه رهایی از تنش و مشغله روزها، یوگا خوب بعضی ها وقتی اسم یوگا را می شنوند یاد گوشه نشینی می افتند که روی دستانش راه می رود، این سالک در غذایش فقط بادام می خورد و گاهی می خواهد با قدم های جادویی اش از میان آتش و خاکستر داغ بگذرد! اما این طرز فکر اشتباه در مورد یوگا است! یوگا امروزه فقط یک ورزش یا آنطور که برخی فکر می کنند یک حقه نیست. بلکه یوگا یک روش ثابت زندگی است که برای هر مشکلی راه حلی دارد.

یوگی های امروزی نباید عجیب به نظر برسند، حتی مجبور نیستند لباس های رنگارنگ هیپی بپوشند. آنها اینجا هستند، در اتوبوس و مترو و در کافه های شهر با آنها ملاقات خواهیم کرد. برخی از آنها حتی در اتاق خواب خود می مانند و پشت مانیتور یک لپ تاپ قدیمی تمرین می کنند.

در واقع یوگا یکی از ورزش هایی است که با گذشت زمان پیشرفت کرده است و هرگز پشت سر نگذاشته است! این ورزش انسان را در تمام جنبه ها تامین می کند: روح، جسم، معنویت، ذهن و همه چیز در طول یوگا احساس می شود. یک ساعت یوگا در روز معادل رهاسازی تمام انرژی های منفی است که در ساعات قبل به روح ما تحمیل شده است. آرامشی که با یوگا حاصل می شود هرگز با اخبار ترسناک و شلوغی زندگی ماشینی بر هم نخواهد خورد. پس تمرین یوگا و زندگی یوگا را همین الان شروع کنید…

با آکتیک یوگا انجام دهید و ذهن مشغول و بدن خسته خود را آرام کنید

اگر قصد دارید یوگا را شروع کنید و دقیقا نمی دانید از کجا و چگونه، پاسخ شما پیش بینی است. عمل کنید این یک پلتفرم آنلاین است که به افراد امکان انجام دو کار را می دهد: اول اینکه به عنوان یک میزبان تجربه و مهارت های عملی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و در ازای آن درآمد کسب کنند و دوم اینکه مهمان تجربیات دیگران می شوند و از آنها مهارت می آموزند.

از جمله برنامه های مجموعه اکتیک می توان به تجربه های جالب یوگا اشاره کرد. تجربه ای که افرادی مانند ما دارند، افرادی که مدت ها پیش راهی را طی کردند که ما امروز طی خواهیم کرد. تجربه این افراد به ما کمک می کند که مسیر اشتباهی را طی نکنیم و تجربه خوشایندی داشته باشیم. این تجربه ناب مطمئناً می تواند ما را بیشتر از همیشه مشتاق کند و در واقع نیروی محرکه ای برای قدم گذاشتن در سبک زندگی ای باشد که ذهن و بدن خسته ما را التیام بخشد.

برنامه های یوگا فعال بیشتر بر اساس چه تجربیاتی است؟

وقتی کلمه “یوگا” را در وب سایت اکتیک جستجو کنید، نتیجه تجربیات جالبی با محوریت ورزش یوگا خواهد بود. این تجربیات شامل موارد زیر است:

● آرامش را با یوگا در طبیعت تجربه کنید

● یوگا را تجربه کنید، فقط استراحت کنید

● یوگا را تجربه کنید، تکنیکی برای غلبه بر و رهاسازی

● یوگا در صبح نوروز

● یوگا، تجربه اتحاد ذهن و بدن

● یوگا در طبیعت، تجربه ای بی نظیر برای آرامش

● یوگا آنلاین، تجربه ای برای بهبود کیفیت زندگی

● رویداد یوگا در طبیعت، آرامش خالص را تجربه کنید

جلسات جذاب فوق توسط کارشناسانی برگزار شد که می خواستند مردم را به داشتن یک تجربه دلپذیر تشویق کنند. افراد زیادی بعد از این جلسات جذب یوگا شده اند و با کمک مربی خود مراحل فوق را در این ورزش طی کرده اند. همچنین، امکان تعامل با افرادی که تشنه یادگیری هستند و مانند ما خواهان آرامش و رهایی هستند، قطعا تجربه یوگا ektik را به یک تجربه عالی تبدیل کرده است.

از طرفی جلسات یوگا آنلاین می تواند بهترین راه حل برای افرادی باشد که در شهرهایی غیر از تهران زندگی می کنند. همچنین، برای برخی افراد امکان حضور فیزیکی در یک جلسه یوگا وجود ندارد، بنابراین یک تجربه آنلاین می تواند مفید باشد.

یوگا در قطب شمال به ما چه می آموزد؟

تجربه یوگا در قطب شمال می تواند بهترین راه برای یادگیری باشد حرکات یوگا be همانطور که می دانید افراد زیادی هستند که در خانه یوگا تمرین می کنند. این یک چیز بسیار خوب است، اما آیا تا به حال به آسیب هایی که این ورزش شگفت انگیز می تواند به بدن شما (گردن، کمر و غیره) وارد کند، در صورت انجام اشتباه فکر کرده اید؟

تجربه یوگا در اکتیک فرصتی است تا حرکات خود را با مربی بررسی کنید و از درستی آنها مطمئن شوید.

از سوی دیگر، اگرچه یوگا یک فرآیند شخصی است، اما تجربه تعامل با دیگران از این طریق می تواند بسیار لذت بخش و آموزنده باشد. در اکتیک، فرصت این تجربه جمعی فراهم شده است.

اگر سالهاست که یوگا انجام میدهید…

در مرحله بعد با شما که سال هاست یوگا می کنید صحبت می کنیم. اگر مهارت کافی برای انجام حرکات یوگا دارید، اگر خلاق هستید، اگر مربی یوگا و در واقع یوگی هستید، Actic سکوی پرشی برای شماست!

با کمک اکتیک می توانید با افراد زیادی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ملاقات کنید. این موقعیت علاوه بر کسب درآمد برای شما، می تواند اولین قدم برای گرد هم آوردن افراد برای یک کلاس یوگا باشد. از طرفی یک جلسه یوگا در طبیعت می تواند فرصتی برای به اشتراک گذاشتن انرژی مثبت خود با دیگران باشد و چه چیزی بهتر از این؟

حالا که راه یوگا را در پیش گرفته اید…

تبریک می گویم! شما وارد شیرین ترین راه ممکن برای رسیدن به رهایی و صلح خالص شده اید! همانطور که گفتیم، یوگا فقط یک ورزش نیست، یوگا یک روش زندگی است. حرکات یوگا می تواند آغاز یک مسیر خوب در شما و در کائنات باشد. این تمرین ظاهری به تدریج رژیم غذایی، پوشش، اخلاق و منش و همه چیز اطراف شما را تغییر می دهد و شما را به بهترین ها می رساند. پس هرگز از یوگا غافل نشوید! در همین حال، Aktik همچنین به شما یاد می دهد که چگونه در مسیر منتهی به صلح و امید قدم بگذارید.

مطالب مرتبط