آبشار یاسوج مقصد تابستانی گردشگران ✔️ مجله سفربازی


مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه‌وبویراحمد از استقبال بی‌نظیر گردشگران از جاذبه طبیعی آبشار یاسوج در مرکز این استان خبر داد.

به گزارش سفربازی، به نقل از میراث‌آریا، سعید طالبی‌پور در بازدید سرزده از آبشار یاسوج، اظهار کرد: با توجه به استقبال گردشگران ظرفیت اسکان در آبشار یاسوج‌ تکمیل شده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر کهگیلویه‌وبویراحمد با تقدیر از عوامل شهرداری یاسوج در خدمات دهی به گردشگران، بیان‌کرد:  خدمات‌دهی از جمله نظافت سرویس‌های بهداشتی و محل اسکان‌چادری گردشگران در آبشار یاسوج مطلوب است.

طالبی‌پور افزود: نظارت مستمر بر خدمات‌دهی گردشگران توسط کارشناسان این اداره‌کل و دیگر دستگاه‌ها نظارتی به صورت شبانه روزی در تمام تاسیسات گردشگری ادامه دارد.

او ادامه داد: این روزها به دلیل گرما بی‌سابقه هوا در مناطق جنوبی کشور، جاذبه‌های گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد از جمله مناطق سردسیری در شهرستان‌های بویراحمد و دنا میزبان گردشگران زیادی از سراسر ایران است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: تمام امکانات رفاهی برای پذیرش مسافر و گردشگران در دو شهرستان بویراحمد و دنا فراهم است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط