آبشار بولا ساری، آبشاری با سرسبزی فراوان


آبشار بولا در شهرستان ساری در استان مازندران قرار دارد و یکی از جاذبه های طبیعی این منطقه است. این آبشار در حاشیه جنگل‌های سرسبز و دره‌های زیبای شمال ایران قرار دارد و مناظری بسیار زیبا و دلنشین را به ارمغان می‌آورد.

آبشار بولا بر روی دیواره های کوهی با ارتفاع حدود 27 متر قرار دارد و آب روان رودخانه از بالا به پایین به زیبایی می ریزد. این آبنما با صدای آبشار و منظره ای بکر و طبیعی از درختان و جنگل های اطراف، تجربه بی نظیری را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد.

در زمان هایی که آبشار بولا آبرسانی می شود، دیدن این آبشار با قدرت و زیبایی بیشتری همراه است. آبشار بولا با قرار گرفتن در محیطی پر از درختان سرسبز و گیاهان زیبا، منظره طبیعی بسیار دلپذیری را به ارمغان می آورد و هر بیننده ای را شگفت زده و سرحال می کند.

در اطراف آبشار بولا امکاناتی برای تفریح ​​و سرگرمی بازدیدکنندگان وجود دارد. مسیرهای طبیعی کوهنوردان را به سمت آبشار هدایت می کند و مکانی مناسب برای پیک نیک و استراحت فراهم می کند. همچنین در مواقعی که آبشار آب کافی را تامین نمی کند، می توانید به زیر آبشار رفته و به آبشار نزدیک شوید.

بازدید از آبشار بولا فرصتی عالی برای تماشای طبیعت بکر و لذت بردن از زیبایی های شمال ایران است. آبشار بولا با صدای آب و مناظر زیبای طبیعی و همچنین امکانات اطراف آن گزینه مناسبی برای گردش و تفریح ​​در آغوش طبیعت است.

آدرس: منطقه دودانگه ساری، منطقه سنگده

محل اقامت در اطراف آبشار بولا را ببینید آبشار بولا را روی نقشه نشان دهید مسیر آبشار بولا

در مورد این مقاله چه فکر می کنید؟

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای

مطالب مرتبط